خانه / مهندسی ها / مهندسی شیمی / دانلود کتاب فارسی آموزش نرم افزار PDMS- طراحی واحد های فرآیندی با PDMS

دانلود کتاب فارسی آموزش نرم افزار PDMS- طراحی واحد های فرآیندی با PDMS

در سال های اخیر استفاده از نرم افزار PDMS به دلیل قابلیت های فراوان و قدرت مدیریتی بالای آن با رشد فزایند های در زمینه به کار گیری و استفاده در پروژه های بزرگ صنعتی و در بخش های بالادستی صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاه و سدسازی، طراحی موتور خانه آسمان خراش ها و … مواجه شده است. در این کتاب سعی شده تمامی مطالب مورد نیاز برای مدلسازی یک پروژه به صورت کامل ارائه شود . پیرو این تلاش، ماژول های مورد نیاز در مدلسازی به طور کامل توضیح داده شده اند. و در هر مورد مثال هایی انجام شده است . موضوعات مورد اشاره در این کتاب نیاز کامل کاربران برای مدلسازی را تامین می نماید.

در انتها یک پروژه نمونه با مدلسازی از بخش Equipment آغاز و تا تکمیل مدلسازی پایپینگ و سازه آن ادامه پیدا میکند و در انتها نقشه های Draft و Iso Draft ان تهیه شده است.

در پیوست کتاب فایل های اسکن شده از یک پروژه واقعی قرار داده شده است. این فایل ها شامل Data Sheet تجهیزات، مدارک PMS، PlotPlan، P&ID، PFD و … میباشد که با انجام و تکمیل این پروژه عملا درگیر طراحی پروژه می شوید.

در ادامه می توانید کتاب آموزش فارسی آموزش نرم افزار PDMS- طراحی واحد های فرآیندی با PDMS زا به صورت رایگان از مهندس کلاب دانلود کنید :

مطلب مرتبط : معرفی کتاب آموزش پیشرفته طراحی PLANT با PDMS مطلب مرتبط: کتاب “مرجع کامل طراحی PLANT با PDMS”، آموزش نرم افزار PDMS به زبان فارسی

درباره‌ی احسان عبدالهی

زندگی در صدف خویش گهر ساختن است ...

همچنین ببینید

آگهی استخدام شرکت تولیدی و صنعتی پارسا پلاستیک (پاپکو)

شرکت تولیدی و صنعتی پارسا پلاستیک (پاپکو) تولید کننده لوازم التحریر اداری ، سمیناری ، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X