خانه / سرگرمی مهندس های سخت کوش / معرفی وب سایت Khan Academy

معرفی وب سایت Khan Academy

در این پست قصد داریم به معرفی وب سایت Khan Academy بپردازیم.

معرفی وب سایت Khan Academy را با این شعار از Khan Academy شروع میکنیم.

!Our mission is to provide a free, world‑class education for anyone, anywhere

هدف ما ارائه یک کلاس آموزشی جهانی رایگان برای هرکسی در هرکجا است!

معرفی وب سایت Khan Academy

یک منبع آموزش شخصی سازی شده برای همه سنین

روال کار Khan Academy برروی تمرین کردن است و به همراه آموزش ویدئویی و یک داشبورد شخصی که به دانشجو این امکان را می دهد تا در به راحتی و با فراغت، خارج از کلاس به تمرین بپردازد. در Khan Academy ریاضی، علوم پایه، برنامه نویسی کامپیوتر، تاریخ، هنر، اقتصاد و بسیاری رشته های دیگر آموزش داده می شوند. دوره ریاضی Khan Academy از پایه شروع می شود و تا حرفه ای ادامه پیدا میکند! آن ها همچینین با موسساتی همچون ناسا (NASA)، موزه هنر مدرن (Museum of Modern Art)، آکادمی علوم کالیفرنیا (California Academy of Sciences) و موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) برای ارائه آموزش ها همکاری می کنند.

ابزارهای رایگان برای دانش آموزان و اساتید

Khan Academy نهایت تلاش خود را میکند تا اطینان حاصل کند که آنها توانمدی لازم برای تربیت همه افراد را دارد و آن ها را به بهترین شکل ممکن تربیت کند و آموزش دهد.

معرفی وب سایت Khan Academy

 

شما به یک کلاس جهانی ملحق می شوید.

میلیون ها دانش آموز از سراسر جهان، هرکدام متفاوت با دیگری، یادگیری براساس سلیقه خودشان در هرروز در Khan Academy. منابع آن ها به بیش از ۳۶ زبان دنیا ترجمه شده است به علاوه اینکه سایت آنها به زبان های اسپانیایی و فرانسوی و برزیلی و پرتغالی نیز در دسترس است.

از پایه تا یک تیم کلاسی جهانی

آنها یک تیم متنوع هستند که دور هم جمع شده اند تا برروی یک پروژه بی پروا کار کنند تا یک کلاس آموزشی رایگان برای هرکسی در هرکجای جهان را فراهم کنند. تیم آنها از توسعه دهنده ها، معلمان، طراحان، استراتژیست ها، دانشمدان و متخصصان محتوا تشکیل شده است که عاشقانه برای آموزش مردم در سراسر جهان تلاش می کنند. تعداد کمی از انسان های خوب، می توانند کارهای بزرگ انجام دهند.

رایگان، برای همه کس، برای همیشه

بدون تبلیغات، بدون هزینه اشتراک! آن ها برای پول کار نمیکنند؛ زیرا آنها به آموزش رایگان برای همه مردم در هر کجای جهان، اعتقاد دارند. آن ها به مجموعه ای از هزاران داوطلب و اهداکننده متکی هستند. اگر شما هم میخواهید به این وب سایت بپیوندید،بر روی این لینک زده و از همین امروز شروع کنید.

معرفی وب سایت Khan Academy

درباره‌ی مهدی شفائیان

در میان این همه اگر، تو چقدر بایدی؟! عاشق برنامه نویسی وب و طراحی وب سایت!

همچنین ببینید

معرفی سایت و نرم افزارهای SoloLearn

معرفی سایت و نرم افزارهای SoloLearn

امروز قصد داریم به معرفی سایت Solo Learn و نرم افزارهای آن بپردازیم. برای یادگیری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *